Tünel İsg Hekimliği Kursu

Tünel İsg Hekimliği Kursu+90 552 860 76 10

Tünel İsg Hekimliği Kursu olan Yeni Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz, eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile Tünel İsg Hekimliği Kursu eğitimlerini vermekteyiz.

Tünel İsg Hekimliği Kursu
Tünel İsg Hekimliği Kursu

İşyeri Hekimliği Kurslarında Yeni Uzman Akademi

İş sağlığı ve güvenliği, her çalışanın ve her firma yetkilisinin karşılaşabileceği problemleri ortadan kaldırma amacıyla gerçekleştirilir. İş sağlığı ve güvenliği başta devletin sorumluluğundadır. İşyerlerinde ise öncelikle firma sahibi / firma temsilcisi görevlidir. İş sağlığı ve güvenliği işlemlerinin doğru ve zamanında uygulanabilmesi için kurumlar teknik destek alırlar. Teknik desteği ise iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri sağlar.

İş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri ise işyeri hekimi, diğer sağlık personeli, iş güvenliği uzmanlarıdır.

İşyeri hekimleri tıp fakültelerinden mezun olduktan sonra işyeri hekimliği kursu alırlar. İşyeri hekimliği kursu bittikten sonra da ÖSYM tarafından yapılan İSG sınavlarında girerek başarı elde etmelidirler.

İşyeri Hekimliği Kursunu Nereden Alabilirim?

İşyeri hekimliği kursları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesi ile gerçekleştirilen kurslardır.

Yeni Uzman Akademi işyeri hekimliği kursu bakanlık onaylı bir kurumdur. Eğitimlerini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının belirlemiş olduğu plan ve program dahilinde gerçekleştirir.

İşyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi tarafından uzaktan eğitim ile gerçekleştirilir. Yeni Uzman Akademi’de işyeri hekimliği kursunun uzaktan eğitim olarak yapılması ile sadece 7 ilde ve 8 kurum ile işyeri hekimliği kursu düzenlemiyor, işyeri hekimliği kurslarımızı Türkiye’nin işyeri hekimliği kursu haline getiriyoruz.

Eğitimlerimize katılan tüm hekimlerimize işyeri hekimliği kursu konularına göre hazırlanmış konu anlatımı ve deneme kitabı gönderiyoruz.

Başta işyeri hekimliği kurslarımız olmak üzere tüm eğitimlerimizi en kaliteli eğiticilerin rehberliğinde gerçekleştiriyoruz.

Her sınıf için WhatsApp ders çalışma grupları oluşturuyoruz. Böylelikle işyeri hekimliği kursunuz döneminde ve sınav öncesinde gruptan bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Her sınav öncesi işyeri hekimliği kursiyerlerimiz için 90 saate varan online soru çözüm programları ve konu tekrar programları gerçekleştiriyoruz.

En uygun eğitim ücretleri ve en uygun taksit imkanları ve farklı ödeme şekilleri ile Yeni Uzman Akademi işyeri hekimliği kurslarına katılabilirsiniz.

Yeni Uzman Akademi’de işyeri hekimliği kursu 220 saattir. İşyeri hekimliği eğitimleri 180 saat teorik ve 40 saat de pratik eğitim olarak yapılır.

Teorik eğitimler uzaktan eğitim olarak yapılır. İşyeri hekimliği kursu katılımcılarımız istedikleri ilden, ilçeden, kasabadan derslerimize katılabilir.

İşyeri hekimliği kurslarının ilk 90 saati offline olarak yapılır. Yeni Uzman Akademi işyeri hekimliği kursu katılımcıları bu derslere diledikleri saat aralığında katılabilirler. İşyeri hekimliği çevrimdışı dersleri Yeni Uzman Akademi’nin ana sayfasında bulunan uzaktan eğitim sekmesinden yapılır.

Yeni Uzman Akademi’de işyeri hekimliği kursu eğitimlerinin ikinci 90 saati ise online eğitim olarak yapılır. Online işyeri hekimliği kursu dersleri zoom programı üzerinden iki farklı ders programı ile gerçekleştirilir. İşyeri hekimliği canlı derslerine hekimlerimiz 09.00 – 15.00 arasında katılabilecekleri gibi 15.00 – 21.00 saatleri arasında da katılabilirler.

İşyeri hekimliği eğitimlerinin ilk 180 saati teorik eğitim olarak tamamlandıktan sonra geriye kalan 40 saati ise pratik eğitim olarak uygulanır. İşyeri hekimliği kursu pratik eğitimleri Yeni Uzman Akademi tarafından birçok ilde gerçekleştirilir. İşyeri hekimliği kursu pratik eğitimleri işyeri hekimi bulunduran işyerlerinde gerçekleştirilebilir. Staj işlemleri Yeni Uzman Akademi tarafından bakanlığın izleme ve takip programı İSG Katip’e işlenir.

İşyeri Hekimliği Sınavları Ne Zaman?

İşyeri hekimliği kursunu tamamlayan katılımcılarımızın İSG sınavlarına girerek başarılı olmaları gerekir. işyeri hekimliği sınavlarına girebilmek için işyeri hekimliği kursu almış olmak gerekir.

İşyeri hekimliği sınavlarında başarılı sayılmak için 50 çoktan seçmeli test sorusunun 35 tanesine doğru cevap vermek gerekir. 35 ve üstü soruya doğru cevap veren işyeri hekimliği katılımcılarımız sınavda başarılı sayılır. Sınavda başarılı olanlara sertifikaları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilir.

İşyeri hekimliği sınavları İSG Sınavı içerisinde yer alır. İSG Sınavları ÖSYM tarafından yılda iki defa gerçekleştirilir. İSG Sınavları ile ilgili tüm tarihler ÖSYM sınav takviminde ter alır. Adaylar ÖSYM Sınav takviminden sınav başvuru tarihlerini ve sınavın hangi tarihlerde yapılacağını öğrenebilirler.

Yeni Uzman Akademi Yeni Eğitim Döneminde de Sizlerle

İş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimler düzenliyoruz. Bu eğitimlerimizi bakanlık onaylı olarak gerçekleştiriyoruz. İşyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu ve iş güvenliği uzmanlığı kurslarımızı uzaktan eğitim ile gerçekleştiriyoruz. İstanbul, Adana, Ankara, Bursa, Diyarbakır, İzmir ve Antalya’da bulunan kurumlarımızla tüm İSG profesyonellerinin ve profesyonel adaylarının hizmetindeyiz.

İşyeri hekimliği kurslarımız başta olmak üzere tüm kurslarımızı en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. İşyeri hekimliği kursu kalitemizden yararlanmak istiyorsanız acele edin.

Kaliteli eğitim kaliteli eğitim kurumundan alınır. Yeni Uzman Akademi de eğitimde kalitesi ile bilinen bir eğitim kurumlarıdır. İş sağlığı ve güvenliği alanında işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, iş güvenliği uzmanlığı eğitimi almak istiyorsanız Yeni Uzman Akademi sizleri bekliyor. İş güvenliği uzmanlığı kursu alarak C Sınıfından B Sınıfına geçmek isteyenler veya B Sınıfından A Sınıfına geçmek isteyenleri de iş güvenliği uzmanlığı kurslarımıza bekliyoruz.

Hemen Arayın