Adapazarı B Sınıfı İSG Kursu

Adapazarı B Sınıfı İSG Kursu+90 552 860 76 10

Adapazarı B Sınıfı İSG Kursu olan Yeni Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz, eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile Adapazarı B Sınıfı İSG Kursu eğitimlerini vermekteyiz.

 Adapazarı B Sınıfı İSG Kursu
Adapazarı B Sınıfı İSG Kursu

B Sınıfı İSG Uzmanlığı Eğitimlerinde Kalitenin Adresi Yeni Uzman Akademi

 Yeni Uzman Akademi B sınıfı İSG kursları ile yeni sınav döneminde sizlerle. Yeni Uzman Akademi C sınıfı İSG kursu, B sınıfı İSG kursu, A sınıfı İSG kursu eğitimleri düzenliyor.

Yeni Uzman Akademi B sınıfı İSG kursu eğitimlerini uzaktan eğitim programları ile gerçekleştirir. Türkiye’nin her yerinden Yeni Uzman Akademi’nin B sınıfı İSG kursu eğitimlerine katılmanız mümkün.

Türkiye’nin her yerinden Yeni Uzman Akademi’nin B sınıfı İSG kurslarına katılabilirsiniz. Böylelikle zamandan ve paradan tasarruf ederek B sınıfı İSG kursu eğitimlerinizi tamamlamanız mümkün.

B sınıfı İSG kurslarımızı uzman eğiticilerin rehberliğinde gerçekleştiriyoruz. Tüm B sınıfı İSG kursu eğitimleri katılımcılarımıza ücretsiz olarak konu anlatım kitabı ve deneme kitabı gönderiyoruz. Kitaplarınızı kargo aracılığı ile adresinize gönderiyoruz.

İş güvenliği uzmanlığı alanında B sınıfı İSG kursunuzu tamamladınız ama soru çözümü mü yapmanız gerekiyor? Yeni Uzman Akademi B sınıfı İSG kursu katılımcılarımıza sınav öncesi soru çözüm programları düzenliyoruz.

B Sınıfı İSG Uzmanlığı Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

İş güvenliği uzmanlığı C sınıfı, B sınıfı, A sınıfı olarak 3 sınıfa ayrılır. B sınıfı iş güvenliği uzmanları tehlikeli sınıftaki iş yerlerine hizmet verirler.

B sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak isteyenlerin bakanlık tarafından belirlenen kriterlere sahip olması gerekir. B sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak isteyenlerin;

Uygun bölümlerden mezun olması

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip olmak

B sınıfı İSG kursu almak

İSG sınavlarında başarılı olmak.

İş Güvenliği Uzmanlığında Hangi Bölümler Geçerlidir?

Mimarlık fakültelerinin tüm bölümleri

Mühendislik fakültelerinin tüm bölümleri

Teknik eğitim fakültelerinin tüm bölümleri

Ziraat fakültelerinin tüm bölümleri

Güzel Sanatlar Fakültelerinin, iç mimarlık bölümü

Fen fakültelerinin; fizik, kimya, biyoloji, moleküler biyoloji ve genetik

Meslek yüksek okullarının İSG programlarından mezun olması gerekir.

C sınıfı iş güvenliği uzmanlarının B sınıfına yükselebilmeleri için 1095 gün fiili olarak çalışmış olmaları gerekir. 1095 günlük fiili çalışma süresini tamamlayanlar B sınıfı İSG kursu alabilirler.

B Sınıfı İSG Kursları Kim Tarafından ve Nasıl Düzenlenir?

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm çalışmalar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından planlanır. Tüm iş sağlığı ve güvenliği kursları bakanlık onayıyla gerçekleştiği gibi B sınıfı İSG kursları da bakanlık tarafından onaylı kurumlar tarafından düzenlenir.

Yeni Uzman Akademi C sınıfı İSG kursu, B sınıfı İSG kursu, A sınıfı İSG kursu, işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği kursları düzenler. B sınıfı İSG kursu başta olmak üzere tüm İSG kurslarımız bakanlık onaylı olarak gerçekleştirilir. Kayıt aşamasında B sınıfı İSG kursu katılımcılarımız yetki belgemizi eğitim danışmanlarımızdan isteyebilir.

B sınıfı İSG kursu Yeni Uzman Akademi 220 saattir ve uzaktan eğitim olarak gerçekleştirilir. Türkiye’nin her yerinden Yeni Uzman Akademi’nin B sınıfı İSG kurslarına katılabilirsiniz.

Eğitimlerimiz offline derslerle başlar. Offline derslere B sınıfı İSG kursu katılımcıları zaman kısıtlaması olmadan katılabilirler. B sınıfı İSG kurslarında offline eğitimler Yeni Uzman Akademi’nin ana sayfası üzerinden gerçekleştirilir. B sınıfı İSG kursu öğrencilerimiz kurumumuz tarafından gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile eğitimlere katılabilirler.

Offline eğitimlerin sonra ermesinin hemen ardından online eğitimler başlar. Online eğitimler bir günde iki farklı programda gerçekleşir. B sınıfı İSG kursu katılımcılarımız 09.00-15.00 saatleri aralığında gerçekleştiren eğitim grubumuzda dersleri takip edebilecekleri gibi 15.00 – 21.00 saatleri arasındaki grupta da takip edebilirler. B sınıfı İSG kursu kayıt aşamasında hangi grupta eğitimlere katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.

Yeni Uzman Akademi B sınıfı İSG kursu eğitimlerinin son kısmı pratik eğitim olarak gerçekleştirilir. Yeni Uzman Akademi’nin B sınıfı İSG kursu pratik eğitimlerine birçok ilde katılmanız da mümkün.

İSG Sınavları Nasıl Gerçekleştirilir?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının görevlendirmesi ile ÖSYM tarafından gerçekleşir. B sınıfı İSG kursunu tamamlayan katılımcılarımızın sınavlara girerek yeterli puanı almaları gerekir. B sınıfı İSG kursu katılımcıları ÖSYM tarafından belirlenen

Adana/Merkez, Ankara/Çankaya Antalya/Merkez, Bursa/Merkez, Diyarbakır/Merkez Erzurum/Merkez, Eskişehir/Merkez, Gaziantep/Merkez, İstanbul-1(Kadıköy/Maltepe/Ataşehir, İstanbul-3(Beyoğlu/Şişli/Beşiktaş/Kağıthane/Sarıyer)

İzmir-1 (Karşıyaka/Bornova/Çiğli) , Kayseri/Merkez, Konya/Merkez

Malatya/Merkez, Samsun/Merkez, Sivas/Merkez, Trabzon/Merkez, Van/Merkez’de İSG sınavlarına katılmanız mümkün. B sınıfı İSG kursu katılımcılarının B sınıfı İSG sınavında başarılı sayılabilmeleri için 50 soruda en 35 soruya doğru cevap vermeleri ve en az 70 puan almaları gerekir.

İSG sınavında başarılı olan B sınıfı İSG kursu katılımcılarımızın sertifikaları bakanlık tarafından İSG katip programına yüklenir. Sertifikalarının İSG katip uygulamasına yansımasının ardından B sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak görev yapabilirler.

Yeni Uzman Akademi B Sınıfı İSG Kurslarında da İddialı

İş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimler düzenleyen Yeni Uzman Akademi, B sınıfı İSG kurslarında da iddialı. Çünkü iş sağlığı ve güvenliği alanında en geniş kadro en yaygın eğitim ağı Yeni Uzman Akademi’de.

Uygun eğitim ücreti, uygun ödeme koşulları ile Yeni Uzman Akademi her zamanki gibi zirvedeki yerini koruyor. Siz de B sınıfı İSG kursu eğitimi almak istiyorsanız Yeni Uzman Akademi’nin yeni eğitim dönemi eğitimlerine katılabilirsiniz.

7 farklı il, 8 farklı kurum, 10 yıllık tecrübe ile Yeni Uzman Akademi sizleri bekliyor.

Yeni Uzman Akademi’ye nasıl mı kayıt yaptıracaksınız? Öncelik sitemizde bulunan telefon numaraları, WhatsApp hattı, Jivo destek programı ile eğitim danışmanlarımızla irtibat kurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız eğitimlerimizle ilgili daha geniş bilgileri size aktaracaktır. Ayrıca online eğitimlerimize online kayıt yaptırmanız da mümkün.

B sınıfı İSG kursu eğitimlerinizi işinin uzmanından almak istiyorsanız; Yeni Uzman Akademi sizleri bekliyor.

Hemen Arayın